Uroczyste otwarcie
DPS Brwinów


10 luty przejdzie do historii naszego Stowarzyszenie jako dzień, w którym po przeszło dwuletnim okresie oczekiwania doszło do podpisania umowy między naszym Stowarzyszeniem, a nowymi władzami Starostwa Powiatowego w Pruszkowie.
Uroczystość rozpoczęła się od Mszy św. pod przewodnictwem Ks. Kardynała Kazimierza Nycza. W jej trakcie Kardynał K. Nycz poświęcił dom, kaplicę i tabernakulum.
\Drugim nie mniej ważnym wydarzeniem było uroczyste podpisanie umowy. Ze strony Starostwa Pruszkowskiego umowę podpisali Starosta Powiatu Pruszkowskiego Pan Zdzisław Sipiera i Członek Zarządu Pani Ewa Borodzicz. Nasze Stowarzyszenie reprezentował Prezes ks. Stanisław Jurczuk.
Ostatnim punktem programu był występ znanych nam dobrze artystów: Renaty Zarębskiej, Pawła Dłużewskiego i Marka Majewskiego.
Więcej zdjęć można zobaczyć pod zakładką „Nowa placówka”

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować wszystkim mediom, które w tym trudnym dla nas okresie, kiedy to poprzednie władze Powiatu Pruszkowskiego nie chciały z nami rozmawiać, gorąco nas wspomagały swoimi artykułami i reportażami. Pomagaliście nam walczyć z bezdusznością władzy, która konsekwentnie blokowała normalne funkcjonowanie naszego domu w Brwinowie.
Za to Wam z całego serca bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia naszego domu.

Reportaż fotograficzny z uroczystości